Yiyerek Kilo Vermeye Hazır mısınız?

‘MOTİVASYON ve İSTEMEK’ en sık kullandığım kelimelerdir. Kilo vermek artık çok kolay. Siz de kilo vermek istiyorsanız bizi arayın veya yukarıdan online diyet butonuna tıklayın, başvuru formunu doldurun.

Sağlığın, enerjikliğin ve ideal kilonun korunması için gerekli olan beslenme düzenine “diyet” denir. Diyet yapma fikri bile çoğu zaman vazgeçmeye neden olabiliyor. Burada önemli olan; size özel hazırlanmış, yaşam şeklinize uygun, diyetinize sadık kalmanızı sağlayacak, yormayacak, sıkmayacak, enerjinizi yüksek tutacak, sağlıklı ve dengeli beslenme planının oluşturulmasıdır.

Moso Diyet ve Beslenme Danışmanlığı’nda programınız hazırlanmadan önce sizi ayrıntılı olarak dinliyor, son teknoloji ile donatılmış Tanita MC980 ve Tanita MC780 ile vücut analizinizi yapıyor, hedeflerimizi belirliyoruz, vücudunuz için en iyi cevap verecek planı oluşturuyoruz. Duygusal, fiziksel ve çevresel faktörleri konuşuyoruz, çözüm üretiyoruz ve yeni hedeflere odaklanıyoruz.

Takipte Kalın

Bizi instagram @gamzesanliak & @mosodiyet  hesaplarından takip ederek günlük sağlıklı beslenme bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

İletişim Bilgilerimiz